Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Laikas drauge brangiausias

Prekės kodas: POP19_KT
0,99 €

Aprašymas

NENUMALDOMAI ARTĖJA METŲ ŠVENTĖS! GERA JŲ LAUKTI IR IŠ ANKSTO DŽIAUGTIS JŲ STEBUKLINGA DVASIA. NEPAMIRŠKIM PASVEIKINTI ŠEIMOS NARIŲ, DRAUGŲ, KOLEGŲ. / Karolina Talačkienė/

Meniškos sielos, mylinti grožį, madą, meną, teatrą, knygas, fotografiją ir dar daug ką, Karolina dirba grafikos dizainere.

Susipažinti su autorės kūryba ir pomėgiais kviečiame šiose nuorodose:

 
Grafikos ir iliustravimo dizainas https://www.facebook.com/sviesiosidejos/
 
 
  • Popierinio atviruko dydis 110 x 160 mm, vienpusis (neatlenkiamas), kartoninis.
  • Gavus apmokėjimą, popierinį atviruką be vandens ženklo (projekto pavadinimo atviruko centre laukelis „Laimingi mūsų namai“) išsiųsime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas..

 

Visa sumokėta suma – tai tiesioginė parama specializuoto pagalbos centro VILNIAUS MOTERŲ NAMAI veiklai paremti, kad kuo daugiau smurtą ir prievartą artimoje aplinkoje patiriančių asmenų laiku gautų kompleksinę specializuotą pagalbą. Ačiū!