Pasiekimai

 

2020 m. bendradarbiaudami su organizacija “Maltiečiai” pakvietėme Vilniaus miesto (ir ne tik) gyventojus parašyti laiškus vienišiems Naujamiesčio, Vilkpėdės, Šilutės socialinės globos  bei  Kaltinėnų parapijos senelių globos namų senoliams.

TIKRO LAIŠKO projekto dalyviai parašė tikrus, ranka rašytus laiškus net 107 vienišiems senoliams!

Renginiai organizuojami pagal projektą "LAIMINGI MŪSŲ NAMAI".

* Veiklą finansuoja ar iš dallies finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

* Veikla organizuojama įgyvendinant projektą, patvirtintą pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.15 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Vilniaus miesto savivaldybėje aprašą, patvirtintą Vilniaus miesto savivaldybės adminsitracijos direktoriaus 2020 m. gegužės 19 d. įsakymu Nr. 30-1126.

 

MES TELEVIZIJOJE

LNK laida “Labas vakaras, Lietuva”

 

RADIJAS APIE MUS

„Žinių radijo“ laida „Versli mama“ Ar įmanoma atviruku pakeisti nusistovėjusias visuomenės pažiūras ir įpročius?

Reklama Relax FM radijuje

 

MES SPAUDOJE

Apie mūsų projekto remiamos organizacijos Vilniaus Moterų namai gimimo istoriją bei apie smurto prieš moteris veiklos pradžią Lietuvoje žurnalui MOTERIS pasakoja "Vilniaus Moterų Namų" vadovė, Jungo analitinės krypties psichoterapeutė Lilija Henrika Vasiliauskė.

,,Delfi" portale Nida Vildžiūnaitė: visi esame laisvi gyventi taip, kaip norime

Žurnale „Verslo pietūs“  Atvirukai LAIMINGI MŪSŲ NAMAI – sėkmingas socialinio verslo projektas

Portale ,,Mamyčių klubas" Dalyvaukite paramos projekte “Kalėdinis atvirukas LAIMINGI MŪSŲ NAMAI”

Bloge "Susitvarkyk" Paramos iniciatyva „Atvirukas Kalėdoms LAIMINGI MŪSŲ NAMAI“

IKONA TV METAS NEBETYLĖTI – STOP SMURTUI PRIEŠ MOTERIS!

Verslo platforma „BZN start“ Sukūrė atvirukus, skatinančius verslo partnerius sveikinti socialiai atsakingai

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“  Kalėdinis atvirukas “LAIMINGI MŪSŲ NAMAI”

Iniciatyva „Pozityvus dienoraštis“ „Laimingi mūsų namai“ remia vilniaus moterų namus – prie to galite prisidėti ir jūs!"

 

Neringa Rekašiūtė: "Noriu visus paraganti padaryti gerą darbą Kalėdų proga ir pradžiuginti artimuosius atvirukais, kurie neša ne vien individualią, bet ir bendruomeninę laimę. Nusipirkite atvirukus čia ir padėsite paremti gyvenimą be smurto pasirinkusias moteris, kurios stojasi ant kojų Vilniaus Moterų Namuose."

Rasa Tapinienė: „Tyla reiškia pritarimą. Būkite pokytis! Nulinę toleranciją smurtui galite išreikšti aiškiai išsakydami savo poziciją žodžiu, raštu arba įsigydami Lietuvos menininkų neatlygintinai šiam projektui sukurtus skaitmeninius ar popierinius atvirukus.“

Monika Garbačiauskaitė Budrienė: “Jei pirksite kalėdinius atvirukus, štai jums puiki ir prasminga iniciatyva – Atvirukas Kalėdoms Laimingi Mūsų Namai.”

Eglė Vaitkevičienė: „ Atvirukas laimingi mūsų namai - parduoda lietuvių menininkų kurtus atvirukus, o visas surinktas lėšas (100%) atiduoda Vilniaus moterų namams. Suteikia moteriai, neretai mamai, galimybę. Išeiti iš smurtinės aplinkos, sustiprėti, gauti profesionalią pagalbą ir pradėti viską iš naujo. Laimingos mamos- laimingi vaikai. Ir jei sveikinti su Kalėdom, tai sveikinti prasmingai.“

Berta Garuckė, blogas „Cukrinis avinėlis”: „Žavu, kad išsiųsdama kelias atvirutes draugams užsienyje kartu prisidėsiu ir prie dar vienos puikios iniciatyvos! ❤“

Mamos diena: “Lietuvos menininkai piešė atvirukus, ir visos surinktos lėšos už juos bus skirtos Vilniaus moterų namams, kad kuo daugiau smurto ir prievartos patiriančių žmonių laiku gautų tinkamą pagalbą. Kas, jei ne mes, kada, jei ne dabar?“

Lieknos bitės: „Nuoširdžiai palaikome Atvirukas Kalėdoms Laimingi Mūsų Namai iniciatyvą, renkančią lėšas Vilniaus moterų namams ir kviečiame tai padaryti ir jus. Įsigiję nepaprasto grožio, Lietuvos menininkų sukurtus atvirukus, mes galime prisidėti prie to, kad ir kitų žmonių namai būtų bent šiek tiek laimingesni.”

Dovilė Filmanavičiūtė: „Tie, kurie nusipirks šių atvirukų, aukos Vilniaus Moterų Namų veikloms - nes negalime toleruoti smurto šeimose, o man pačiai labai svarbu apie tai garsiai kalbėti ir palaikyti norinčias būti tiesiog, paprastų paprasčiausiai - laimingomis. 

Nelikite abejingi šiam projektui ir jūs.“

Sigita Petrunina, blogas „Ten kur namai“: “Kviečiu savo šventiniams sveikinimams pasirinkti Atvirukas Kalėdoms Laimingi Mūsų Namai atvirukus. Jums - menininkų sukurti atvirukai, kažkam - vienas žingsnis link laimingo gyvenimo jaukiuose namuose.”

Eglė Nagė: “Laimingi namai: darna, sąmoningumas ir vienybė. Vieningi kartu, todėl laimingi kurdami ateitį. Sąmoninga šeima ieško darnos ir tarpusavio supratimo. Palaikau projektą Atvirukas Kalėdoms Laimingi Mūsų Namai ir linkiu darnos su savimi, su šeima ir aplinka ❤”

Vaiva Ryškaitė, rašytoja: “Jei norite būti socialiai atsakinga piliete, kalėdinius atvirukus pirkite iš Atvirukas Kalėdoms Laimingi Mūsų Namai Visas gautas pelnas skiriamas krizių centro "Vilniaus moterų namai" paramai”.

Indrė Trusovė, sveikos mitybos konsultantė, trenerė: „ Prisidėkime kiekvienas, bent mažu geru darbeliu, kad padėtume kitam jaustis laimingu. Nusipirkime atviruką, kuriuo pradžiuginsime ir savo artimą ir kažkam dovanosime galimybę būti laimingu…PRADŽIUGINKITE SAVO ARTIMUOSIUS BEI PRISIDĖKITE PRIE DARNIOS VISUOMENĖS BE SMURTO KŪRIMO, KURIOJE GYVENTI GERA VISIEMS“

„Rytas“ tinklaraštininkė: “Labai džiaugiuosi ir dėkoju projektui "Kalėdinis atvirukas LAIMINGI MŪSŲ NAMAI" už puikią įdėją ir išvadavimą nuo amžino klausimo. Ką dovanoti kalėdoms? Man atrodo, kad Kalėdos yra vienintelė šventė, kurios progą, aš vis dar dovanoju atvirukus. Kadangi gyvenu ne Lietuvoje, o mano mylimieji išsibarstę po visą svietą, tai neišvengiama. Todėl šiais metais, jaukiai sau sėdėdama namuose nusipirkau krūva atvirukų. Savo jaukumo kūrėjams ir tiems, kūriems šiek tiek pritrūko iki to. 
Projektas " Kalėdinis atvirukas LAIMINGI MŪSŲ NAMAI" puikiai rūpinasi laimės dalybomis.“

Aušra Paukštytė, tinklaraštis “Mamystė“: "Aš suprantu, kad atviruku neišgelbėsi pasaulio. Tai tebūnie tai lyg manifestas, jūsų asmeninė pastanga problemos viešinimui."