Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Apie tave

Prekės kodas: 2021_19_EK
nuo 1,99 €

Aprašymas

 

Linkiu ir mažuose dalykuose atrasti džiaugsmą! Juk trupinėlis po trupinėlio ir net nepastebėsite kokį grožį aplink save sukūrėte❤ 

Atviruko autorė Emilė Korsakienė

 
Padovanok savo artimai draugei ar mamai džiaugsmingą akimirką su atvirute APIE TAVE. Moderni ir minimalistinė atvirutė perteikia akimirkos džiaugsmą ir buvimą joje. „Mano tikslas su savo mini projektu Emilly Ko parodyti, kokios gražios mus supančios spalvos.“ - sako atvirutės autorė Emilė Korsakienė. Daugiau autorės darbų galite rasti: www.emillyko.lt

 

  • Skaitmeninio atviruko dydis 110 x 160 mm, formatas *.jpg, rezoliucija iki 100 dpi. Vieną skaitmeninį atviruką galite siųsti kiek tik norite kartų! 
  • Atsiskaityme pasirinkite nemokamą pristatymo būdą elektroniniu paštu. Gavus apmokėjimą, skaitmeninį atviruką be vandens ženklo (projekto pavadinimo atviruko centre laukelis „Laimingi mūsų namai“) išsiųsime nurodytu el. paštu per 1-2 darbo valandas.

  • Skaitmeniniai atvirukai yra vienodi, nepriklausomai nuo pasirinktos paramos dydžio.

  • Atvirukai pritaikyti siųsti el. paštu, dalintis socialiniuose tinkluose.

 

 

Visa sumokėta suma – tai tiesioginė parama specializuoto pagalbos centro VILNIAUS MOTERŲ NAMAI veiklai paremti, kad kuo daugiau smurtą ir prievartą artimoje aplinkoje patiriančių asmenų laiku gautų kompleksinę specializuotą pagalbą. Ačiū!