Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Saugosiu tavo laimę

Prekės kodas: POP19_AP
0,99 €

Aprašymas

Tokį šventą nepaprastą metą, kai kalėdų stebuklo dvasia tvyro ore, palinkėsiu balto tyro jausmo, apkabinančių jaukių minčių, džiugesio ir vilties šviesių akimirkų. Ramumos ir gerumo jums! 

Atviruko autorė Algida Pavelčikaitė

 
Algida Pavelčikaitė: "Esu dailininkė - grafikos dizainerė. Užsiimu logotipų, atvirukų, spausdintinės reklamos kūrimu, piešiu iliustracijas ir paveiksliukus, tapau ant drobės, darau rankų darbo siuvenyrus." Kviečiame užsukti FB@Agrafika 

 

  • Popierinio atviruko dydis 110 x 160 mm, vienpusis (neatlenkiamas), kartoninis.
  • Jūsų patogumui kviečiame taip pat užsakyti voką su pašto ženklu laiško siuntimui Lietuvoje https://bit.ly/3lBnfAW.
  • Gavus apmokėjimą, popierinį atviruką be vandens ženklo (projekto pavadinimo atviruko centre laukelis „Laimingi mūsų namai“) išsiųsime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.

 

Visa sumokėta suma – tai tiesioginė parama specializuoto pagalbos centro VILNIAUS MOTERŲ NAMAI veiklai paremti, kad kuo daugiau smurtą ir prievartą artimoje aplinkoje patiriančių asmenų laiku gautų kompleksinę specializuotą pagalbą. Ačiū!