Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Linksmų švenčių, laputaite!

Prekės kodas: POP_1737_EZ
0,99 €

Aprašymas

LINKIU ŠILTŲ IR JAUKIŲ ŠVENČIŲ, KAD IR KAIP JAS ŠVĘSITE - SU TRIUKŠMINGA ŠEIMYNA AR TYLIAI SU PUODELIU ARBATOS. /Atviruko autorė Eglė Zaikauskaitė/

Šiuo metu gyvenu Škotijoje ir iliustracija užsiimu tik laisvalaikiu, bet tikiuosi, kad vieną dieną tai taps mano darbu. Dažniausiai piešiu kvailas situacijas iš savo gyvenimo, bet taip pat užsiimu asmeninias portretais ir atvirukais, tikiuosi ateityte iliustruoti vaikų knygas. Mane geriausia rasti instagramoje https://www.instagram.com/egluzillustration/ arba feisbuke https://www.facebook.com/egluzillustration/, susisiekti galite elektroniniu paštu egluzillustration@gmail.com.

 

  • Popierinio atviruko dydis 110 x 160 mm, vienpusis (neatlenkiamas), kartoninis.
  • Jūsų patogumui kviečiame taip pat užsakyti voką su pašto ženklu laiško siuntimui Lietuvoje https://bit.ly/3lBnfAW.
  • Gavus apmokėjimą, popierinį atviruką be vandens ženklo (projekto pavadinimo atviruko centre laukelis „Laimingi mūsų namai“) išsiųsime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.
Visa sumokėta suma – tai tiesioginė parama specializuoto pagalbos centro VILNIAUS MOTERŲ NAMAI veiklai paremti, kad kuo daugiau smurtą ir prievartą artimoje aplinkoje patiriančių asmenų laiku gautų kompleksinę specializuotą pagalbą. Ačiū!