Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Metai sukasi ratu_EL004_DR

Prekės kodas: 2021_EL004_DR
nuo 2,00 €

Aprašymas

ARTĖJANT ŽIEMOS ŠVENTĖMS NORĖČIAU PALINKĖTI VISIEMS, KAD TAMSA BŪTU JAUKI, O ŠVIESA ATGAIVINTU. MYLĖKIME VIENI KITUS! / Dalia Raičevičiūtė /

Autorė: "Esu Dalia – grafikos dizainerė. Mano specializacija – spaudos projektai, taip pat kuriu iliustracijas ir atvirukus. Daugiau info el. p. laiskasdaliai@gmail.com

  • Elektroninio atviruko duomenys: dydis 110 x 160 mm, formatas *.jpg, rezoliucija iki 100 dpi.
  • Atsiskaityme pasirinkite nemokamą pristatymo būdą elektroniniu paštu. Gavus apmokėjimą, skaitmeninį atviruką be vandens ženklo (projekto pavadinimo atviruko centre laukelis „Laimingi mūsų namai“) išsiųsime nurodytu el. paštu per 1-2 darbo valandas.

  • Skaitmeniniai atvirukai yra vienodi, nepriklausomai nuo pasirinktos paramos dydžio.

  • Atvirukai pritaikyti siųsti el. paštu, dalintis socialiniuose tinkluose.

  • Galite pasirinkti atviruko kainą: REMIU 1 - 2,00 eurai, REMIU 2 - 5,00 eurai arba REMIU 3 - 10,00 eurų.

Visa sumokėta suma – tai tiesioginė parama specializuoto pagalbos centro VILNIAUS MOTERŲ NAMAI veiklai paremti, kad kuo daugiau smurtą ir prievartą artimoje aplinkoje patiriančių asmenų laiku gautų kompleksinę specializuotą pagalbą. Ačiū!