Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

TAPK INVESTUOTOJU

Prekės kodas: REMIU
nuo 129,00 €

Aprašymas

Savanorystės pagrindu veikianti paramos inciatyva  prieš smurtą artimoje aplinkoje LAIMINGI MŪSŲ NAMAI ir visos komandos savanorės kviečia įmones ir organizacijas investuoti į socialiai atsakingas patirtis, prisijungti prie laimingos visuomenės kūrimo!

Socialiai atsakingas poelgis, aiški įmonės pozicija ir pasisakymas apie vertybes, padeda formuoti palaikančią komandos dvasią bei suteikia įkvėpimo dideliems darbams!

Monika Garbačiauskaitė Budrienė: “Štai jums puiki ir prasminga iniciatyva – " Laimingi Mūsų Namai".

 

 

Investuokite, pervesdami tiesioginę paramą (už pervedamą sumą pateiksime PARAMOS SUTARTĮ*) ir bendromis jėgomis siekime pokyčių Lietuvoje, kad kiekvienas galėtų gyventi saugus ir laimingas!

1. Pasirinkime paramos sumą: 129, 349 ar 549 eurų sumą, aktyvuosis laukelis "Pirkti",

2. Keliaukite į pirkinių krepšelį,

3. Užpildykite juridinio asmens duomenis, spauskite "Toliau",

4. Apmokėkite užsakymą,

5. Netrukus sulauksite mūsų padėkos bei paramos sutarties.

Ačiū!

 

Projektas skatina pokyčius jūsų mintyse ir širdyse ir renka 100 % paramą Vilniaus Moterų namams..

PADĖKA JUMS

tai speciali savanorių komandos dovana už jūsų gerumą. Leiskite jums padėkoti ir viešai pasidžiaugti jūsų gerais darbais!

  • Paskelbsime viešą padėką visos komandos vardu paramos projekto facebook‘o profilyje su aktyvia nuoroda;
  • Inicijuosime specialų viešai matomą "Rėmėjo" įrašą REKVIZITAI.LT sistemoje (pavyzdys, įrašą rasite įmonės rekvizituose, skiltyje "Pranešimai");
  • Dovanosime jums LAIMINGŲ MŪSŲ NAMŲ firminį raktų pakabuką - geros valios ir sėkmingos įstaigos simbolį;
  • Per 1-2 darbo dienas parengsime firminį personalizuotą sveikinimo failą, skirtą sveikinti el. paštu verslo partnerius (skaitmeninis atvirukas + sveikinimo tekstas + logotipas).

Didžiuojamės jumis!

 

 

⌂ Atsiskaityme pasirinkite nemokamą pristatymo būdą elektroniniu paštu.

PARAMOS SUTARTIS. Rėmėjas (juridinis vienetas, įsigijęs e. parduotuvėje "Rėmėjo statusas") ir paramos gavėjas (organizacija "Vilniaus Moterų namai") pasirašo paramos teikimo sutartį, dėl sutarties gausite laišką el. paštu.

⌂ Visa jūsų pervesta suma yra tiesioginė parama specializuoto pagalbos centro “Vilniaus moterų namai” veikloms remti, kad smurtą patiriančios moterys laiku gautų kompleksinę specializuotą pagalbą. Kuo anksčiau ji bus suteikta, tuo didesnė tikimybė, kad moteris ir jos vaikai sukurs naują laimingą gyvenimą, o ydingas santykių modelis nebus perduotas ateities kartoms.  Ačiū!