Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

TAPK AMBASADORIUMI

Prekės kodas: AMBASADORIUS
nuo 19,00 €

Aprašymas

ESU "Laimingi mūsų namai" AMBASADORIUS!

Galvodami apie šventes ir ateinančius metus būkime kilnūs ir vieningi. Ambasadorystė  –  tai projekto "Laimingi mūsų namai" paramos ir atstovavimo forma, įsigyjant popierinių AMBASADORIAUS ATVIRUKŲ rinkinį.

AMBASADORIAUS ATVIRUKŲ RINKINYS

Populiariausių "Laimingų mūsų namų" popierinių atvirukų rinkinys Jūsų šventiniams sveikinimams bei socialiai atsakinga jūsų verslo pozicija ir investicija į visuomenės gerovę.

→ dovanokite LAIMINGŲ MŪSŲ NAMŲ atvirukus savo kolegoms, partneriams, pirkėjams, svečiams bei draugams,

→ įtraukite atviruką į prekių asortimentą ir prekiaukite juo šventinius laikotarpiu (rekomenduojama vieneto pardavimo kaina yra 1 euras),

→ įprasminkite jūsų verslo sveikinimus bei verslo dovanas paramos atviruku. 

Aiški įmonės pozicija ir pasisakymas apie vertybes, suteikia pasitikėjimo jumis bei įkvėpia dideliems darbams!  

Specialus įrašas apie jūsų paramą bus patalpintas REKVIZITAI.LT sistemoje.

 

Dėkojame ir džiaugiamės jūsų investicija į visuomenės pokyčius!

 

Kaip įsigyti AMBASADORIAUS ATVIRUKŲ rinkinį? 

⌂ Pasirinkite 19, 39 ar 49 vnt. AMBASARORIAUS ATVIRUKŲ, juos įsidėkite į krepšelį bei apmokėkite, 

⌂  El. paštu sulauksite sąskaitos faktūros už pirkinį,

⌂  Nurodytu adresu registruotu paštu (išsiunčiamas per dvi darbo dienas) sulauksite AMBASADORIAUS ATVIRUKŲ rinkinio arba susisiekime dėl patogesnio atsiėmimo.

 

Papildomos galimybės remti per verslą:

⌂ Jei pageidaujate daugiau AMBASADORIAUS ATVIRUKŲ, prašome rinktis du kartus po 39 ir pan.

⌂ Kviečiame įsigyti skaitmeninį atviruką su tekstu ir logotipu, kuriuo galėsite pasveikinti visus jūsų kolegas, partnerius, darbuotojus ir pirkėjus ir visus, kurie jums rūpi el. paštu bei socialinėse erdvėse.

⌂ Visa jūsų pervesta suma yra tiesioginė parama specializuoto pagalbos centro “Vilniaus moterų namai” veikloms remti, kad nuo smurto nukentėję asmenys laiku gautų kompleksinę specializuotą pagalbą. Kuo anksčiau ji bus suteikta, tuo didesnė tikimybė, kad moteris ir jos vaikai sukurs naują laimingą gyvenimą, o ydingas santykių modelis nebus perduotas ateities kartoms.  Ačiū!