Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Saldus ir šiltas miegas

Prekės kodas: 19_Elena K
nuo 1,99 €

Aprašymas

Man Kalėdos tai saldus ir šiltas miegas, kai galiu jaustis saugiai ir sapnuoti spalvotus sapnus...

Linkiu šiltų, jaukių ir kupinų meilės švenčių!

Atviruko autorė Elena Kanarskaitė

Autorė grafikos dizainerė ir iliustratorė Elena apie savo kūrybą: "Spalvotose iliustracijose, kuriose vyrauja rožinės spalvos koloritas, stengiuosi perteikti istorijas apie žmones, jų jausmus ar jų kvailumą. Nors ir naudojamos ryškios spalvos darbų siužete netrūksta ironijos, kuri atskleidžia mano požiūrį į žmones ir įvykius aplinkui."

Daugiau Elenos Kanarskaitės darbų galite rasite čia https://www.instagram.com/hellene_kan/

 

  • Skaitmeninio atviruko dydis 110 x 160 mm, formatas *.jpg, rezoliucija iki 100 dpi. Vieną skaitmeninį atviruką galite siųsti kiek tik norite kartų! 
  • Atsiskaityme pasirinkite nemokamą pristatymo būdą elektroniniu paštu. Gavus apmokėjimą, skaitmeninį atviruką be vandens ženklo (projekto pavadinimo atviruko centre laukelis „Laimingi mūsų namai“) išsiųsime nurodytu el. paštu per 1-2 darbo valandas.

  • Skaitmeniniai atvirukai yra vienodi, nepriklausomai nuo pasirinktos paramos dydžio.

  • Atvirukai pritaikyti siųsti el. paštu, dalintis socialiniuose tinkluose.

 

 

Visa sumokėta suma – tai tiesioginė parama specializuoto pagalbos centro VILNIAUS MOTERŲ NAMAI veiklai paremti, kad kuo daugiau smurtą ir prievartą artimoje aplinkoje patiriančių asmenų laiku gautų kompleksinę specializuotą pagalbą. Ačiū!