Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Apie tave

Prekės kodas: POP19_EK
0,99 €

Aprašymas

Linkiu ir mažuose dalykuose atrasti džiaugsmą! Juk trupinėlis po trupinėlio ir net nepastebėsite kokį grožį aplink save sukūrėte❤ 

Atviruko autorė Emilė Korsakienė

 
Padovanok savo artimai draugei ar mamai džiaugsmingą akimirką su atvirute APIE TAVE. Moderni ir minimalistinė atvirutė perteikia akimirkos džiaugsmą ir buvimą joje. „Mano tikslas su savo mini projektu Emilly Ko parodyti, kokios gražios mus supančios spalvos.“ - sako atvirutės autorė Emilė Korsakienė. Daugiau autorės darbų galite rasti: www.emillyko.lt

 

  • Popierinio atviruko dydis 110 x 160 mm, vienpusis (neatlenkiamas), kartoninis.
  • Gavus apmokėjimą, popierinį atviruką be vandens ženklo (projekto pavadinimo atviruko centre laukelis „Laimingi mūsų namai“) išsiųsime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas..

 

Visa sumokėta suma – tai tiesioginė parama specializuoto pagalbos centro VILNIAUS MOTERŲ NAMAI veiklai paremti, kad kuo daugiau smurtą ir prievartą artimoje aplinkoje patiriančių asmenų laiku gautų kompleksinę specializuotą pagalbą. Ačiū!