Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Mieste ramu, mieste jauku. Kalėdos!

Prekės kodas: Verslui_20_JGr
29,00 €

Aprašymas

Atvirukas verslui – tai personalizuotas verslo sveikinimas *.jpg formatu su jūsų tekstu bei logotipu.

Sveikinimas skirtas sveikinimams el. paštu, tinkamas sveikinti kolegas, verslo partnerius, pirkėjus ir draugus. Vieną skaitmeninį atviruką galite siųsti neribotam skaičiui adresatų šiais metais! 

 

  • KEIČIAMOS (pakeičiamos pagal jus) verslo atviruko dalys: kreipinys, tekstas, logotipas, parašas.  

  • NEKEIČIAMOS verslo atviruko dalys: dydis, dizainas, atviruko autorystė, įrašas apie projektą.

Atvirukas "Mieste ramu, mieste jauku. Kalėdos!" šiam sveikinimui yra neatlygintinai pieštas iliustratoriaus Justino Griciūno.

Verslo sveikinimo dizainas kurtas savanorės dizainerės Martynos Jucevičiūtės

 

 

  • Skaitmeninio atviruko dydis 220 x 160 mm, formatas *.jpg, rezoliucija iki 100 dpi.; 

  • Gavę jūsų apmokėjimą, per vieną darbo dieną susisieksime el. paštu dėl teksto, logotipo, sveikintojo vardo / pavadinimo, aptarsime kitas užsakymo detales;
  • Užsakymas įvykdomas per 1–3 darbo dienas (papildomai gali užtrukti, jei vyksta ilgas derinimas, koregavimas ir pan), išsiųsime jums el. paštu kartu su sąskaita faktūra už apmokėtą paslaugą;

  • Specialus įrašas apie jūsų įmonės paramą bus REKVIZITAI.LT sistemoje.

 

Visa sumokėta suma – tai tiesioginė parama specializuoto pagalbos centro VILNIAUS MOTERŲ NAMAI veiklai paremti, kad kuo daugiau moterų, nukentėjusių nuo smurto ir prievartos artimoje aplinkoje, laiku gautų specializuotą kompleksinę pagalbą. Ačiū!